Skip to main content

Zapraszamy na spotkanie 08.05.2024 do kina Amok w Gliwicach

na spotkanie z Krzysztofem Wielickim

Grupa Świat Czeka zaprasza Cię na cykl rozmów na żywo z ludźmi, którzy mają coś do powiedzenia nam i światu. Na początek spotkamy się z Krzysztofem Wielickim i Martyną Wojciechowską, żeby porozmawiać o nieuniknionych zmianach, które dokonują się na naszych oczach i dotyczą wszystkich choć większość z nas to wypiera.
Gośćmi Aliny Markiewicz będą podróżnicy, zdobywcy, społecznicy, naukowcy, pisarze, odkrywcy. Ciekawe tematy, prelekcje, możliwość rozmowy z bohaterami.
Śledź nas – nie przegap ! Świat Czeka, ale ucieka !!!
Bilety do nabycia

Krzysztof Wielicki – jeden z najlepszych himalaistów w historii, piąty człowiek na świecie, który zdobył wszystkie ośmiotysięczniki. Gawędziarz i showman, który z dystansem opowiada o złotej dekadzie polskiego himalaizmu. Tych anegdot nie wyczytacie w książkach. Krzysztofa trzeba zobaczyć na żywo, poznać Jego wielki, skromny urok 🙂 Okazja do spotkania tego fascynującego człowieka, zadania mu pytań i obejrzenia zdjęć z prywatnego archiwum tylko w kinie Amok w Gliwicach. Spotkanie poprowadzi Alina Markiewicz – podróżniczka, dziennikarka, która będzie poruszać z gościem nie tylko ciekawe wątki jego kariery, ale także kontrowersyjne tematy, którymi żyła cała Polska.